logo efinoNowa instytucja pozabankowa Efino proponuje pożyczki internetowe na raty w kwotach od 1 000 do 10 000 zł na 3-24 miesięcy. Nowi klienci mogą ubiegać się maksymalnie o 6 000 zł na 18 miesięcy. Koszty zobowiązań finansowych nie są wygórowane, zaś ich spłata w wygodnych comiesięcznych ratach zdecydowanie nie nadwyręża domowego budżetu. O nowe pożyczki należy ubiegać się przez internet. Procedura składa się z trzech etapów: wybór kwoty pożyczki oraz terminu jej zwrotu, wypełnienie prostego formularza online oraz wysłanie wniosku. Potwierdzenie danych osobowych odbywa się za pomocą bezpłatnej usługi Instantor. Po uzyskaniu pozytywnej odpowiedzi na wskazany adres e-mail i numer telefonu komórkowego, możemy cieszyć się upragnioną gotówką. Właścicielem marki Efino jest spółka Creamfinance z siedzibą w Warszawie.

Efino
do 10 000/24 miesiące
RRSO = 105%
wygodne raty
nowi klienci do 6 000 zł

Pożyczki ratalne przez internet w Efino

Efino ma do zaoferowania pożyczki do 10 000 zł na okres 3-24 miesięcy. Do uzyskania zobowiązania finansowego nie jest wymagany zastaw lub poręczenie oraz zaświadczenie o dochodach. Ocenia wniosku opiera się wyłącznie na umieszczonych w nim przez potencjalnego klienta informacjach. Z drugiej strony firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się w niektórych wypadkach z pracodawcą pożyczkobiorcy. Aplikowanie o pożyczki odbywa się drogą internetową i osoby pragnące uzyskać gotówką od Efino muszą spełnić następujące warunki:

  • obywatelstwo polskie, stałe miejsce zamieszkania na terytorium RP
  • ukończony 21 rok życia
  • stałe źródło dochodu

Instytucja pozabankowa Efino może zweryfikować wiarygodność kredytową pożyczkobiorcy sprawdzając jego dane w bazach gospodarczych: BIG InfoMonitor, Erif BIG, KRD lub BIK. By uzyskać środki na konto należy zaakceptować Ramową Umowę Pożyczki oraz Regulamin Serwisu Internetowego Efino.

Creamfinance Sp. z o. o.
ul. Kasprzaka 2/8
01-211 Warszawa