logo increditPożyczki pozabankowe na raty, które oferuje firma Incredit wynoszą od 800 do 10 000 zł a okres kredytowania od 3 do 12 miesięcy. Nowi klienci mogą ubiegać się maksymalnie o 7 000 zł. Jednorazowo dopuszczalne jest posiadanie tylko jednej pożyczki. Można ją spłacić wcześniej przed wyznaczonym terminem. W przypadku trudności z terminowym uregulowaniem rat pożyczki należy niezwłocznie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Wysokość rat jest niezmienna podczas całego okresu kredytowania. Do złożenia wniosku nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach, a jedynie dowód osobisty oraz własne konto bankowe.
Incredit to instytucja pozabankowa prowadząca działalność finansową na całym świecie. Należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i kieruje się zasadami Fair Play.

Incredit
do 10 000/12 miesięcy
RRSO = 156,1%
nowi klienci do 7 000 zł
bez zaświadczeń

Pożyczki na raty bez zaświadczeń o dochodach w Incredit

Incredit umożliwia ubiegania się o pożyczki ratalne do 10 000 zł na rok. Procedura ubiegania się o pożyczki jest całkowicie online. Najważniejszym jej elementem jest wypełnienie prostego wniosku, w którym należy podać prawidłowe dane osobowe oraz dane kontaktowe. Po jego wysłaniu otrzymujemy bezzwłocznie odpowiedź o udzielnie pożyczki. Warunkiem jej otrzymania jest spełnienie następujących kryteriów:

  • posiadanie obywatelstwa polskiego
  • wiek od 21 do 70 lat
  • stały dochód
  • własne konto bankowe i aktywny telefon komórkowy
  • pozytywna historia kredytowa

Firma weryfikuje swoich potencjalnych klientów w bazach BIG InfoMonitor, Erif BIG, KRD i BIK. Jeśli wnioskodawcy spłacają regularnie swoje zadłużenie (np. kredyt zaciągnięty w banku) nie ma żadnych przeciwwskazań by uzyskali pożyczkę w Incredit. Jednak w przypadku, gdy zalegają ze spłatą zobowiązań, co potwierdza dodatkowo negatywny wpis w bazach, muszą liczyć się z tym, że pożyczkodawca odmówi udzielenia im zobowiązania finansowego.

Zalety pożyczek w Incredit

Instytucja pozabankowa Incredit cieszy się bardzo dobrą opinią. Oferowane przez nią pożyczki na raty są niedrogie, a kwota maksymalna wysoka. Ponadto nie wymaga zaświadczeń od potencjalnych klientów, a ocena wniosku oraz przelew środków na konto pożyczkobiorcy są przeprowadzane szybko i sprawnie.

Incredit Sp. z o. o.
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa