logo mikrokasaMikrokasa oferuje nowe pożyczki pozabankowe na raty, które mogą sięgać 15 000 zł. Minimalna kwota, o jaką można wnioskować to 1 000 zł, okres kredytowania zaś od 12 do 30 miesięcy. Firma proponuje promocje dla klientów, którzy w terminie spłacają raty pożyczki i nie posiadać negatywnych wpisów w BIK. Zyskują oni status rzetelnego klienta, który ma sposobność ubiegania się o tańsze pożyczki z racji obniżonej opłaty administracyjnej. Ponadto zobowiązanie finansowe można spłacić wcześniej, przed pierwotnie wyznaczonym terminem. Pozwoli to na uregulowanie mniejszej kwoty niż ta założone podczas wysyłania wniosku o pożyczkę.
Instytucja pozabankowa z nad morza, z siedzibą w Gdyni, posiada doświadczenie w branży finansowej w zakresie doradztwa kredytowego. Ponadto zdobyła godło Firmy Przyjaznej Finansowo i posiada certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo.

Mikrokasa
do 15 000/30 miesięcy
RRSO = 93%
nowi klienci do 15 000 zł
promocje

Nowe pożyczki na raty w Mikrokasa

Firma oferuje pożyczki bez sprawdzania KRD, lecz jednocześnie weryfikuje wiarygodność kredytową pożyczkobiorców w bazach BIG InfoMonitor i BIK. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego potencjalnego klienta możemy oczekiwać przyjaznej atmosfery oraz wysokiej przyznawalności pożyczek. Ponadto prezentuje Dział Ugód skierowany do osób, które mają trudności ze zwróceniem w terminie zobowiązania finansowego. Dzięki pozasądowemu rozstrzygnięciu sporów klienci z problemami finansowymi nie muszą obawiać się natychmiastowej windykacji oraz postępowania komorniczego.

Aplikowanie o pożyczki bez KRD

Procedura ubiegania się o pożyczki w Mikrokasa jest całkowicie online. Wnioski rozpatrywane są w dni powszednie w godzinach od 8:00 do 18:00. Całkowita analiza wniosku zajmuje około 30 minut. W tym czasie oceniane jest ryzyko kredytowe jakie może ponieść firma podczas przyznania danemu klientowi pożyczki. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji środki przelane są na konto kredytobiorcy. Umowa natomiast jest przesyłana drogą elektroniczną na wskazany przez klienta adres mailowy.

Mikrokasa S.A.
Budynek Alfa Plaza Business Center
ul. Stefana Batorego 28-32 lokal 202
Gdynia, 81-366