logo ratkomatFirma pozabankowa Ratkomat oferuje pożyczki na raty w kwotach od 1 000 do 10 000 zł na 6-24 miesięcy. Są to niedrogie zobowiązania finansowe, które udzielane są bez zaświadczeń dochodach. Ponadto nowi klienci mogą aplikować nawet o maksymalną kwotę pożyczki. Nie istnieje bowiem żaden próg ograniczający jej wysokość dla osób korzystających z usług firmy po raz pierwszy. Ostateczna kwota, jaka zostanie przyznana jest zależna między innymi od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Co interesujące, o pożyczkę można ubiegać się nawet gdy poprzednie zobowiązanie nie zostało w pełni uregulowane. Warunkiem tego jest spłata co najmniej połowy rat zaległej pożyczki.
Pożyczkodawcą Ratkomat jest dobrze znana grupa finansowa Aasa, która wyróżnia się doświadczeniem i dużym profesjonalizmem w branży pożyczkowej.

Ratkomat
do 10 000/24 miesiące
RRSO = 86%
nowi klienci do 10 000 zł
tanie pożyczki

Pożyczki pozabankowe na raty w Ratkomat

Oferowane zobowiązania finansowe mogą sięgać 10 000 zł z okresem kredytowania wynoszącym 6-24 miesięcy. Koszty pożyczek są niewielkie, a szansa na uzyskanie najwyższej kwoty już za pierwszym razem jest korzystnym warunkiem. Do aplikowania o pożyczki wystarczy:

  • mieszkać na stałe w Polsce
  • być w wieku 20-80 lat
  • posiadać stałe dochody
  • dysponować własnym rachunkiem bankowym
  • nie mieć negatywnych wpisów w rejestrze dłużników

Ratkomat weryfikuje informacje dotyczące wiarygodności kredytowej potencjalnych klientów w bazach BIG InfoMonitor, Erif BIG, KRD lub BIK. Posiadanie wpisu w bazie BIK nie stanowi przeszkody do uzyskania środków finansowych. Jednak negatywny zapis w bazach BIG jest podstawą do odrzucenia wniosku o pożyczkę.
Firma ma do zaproponowania pożyczki na raty bez zaświadczeń jednak w niektórych przypadkach może zwrócić się do wnioskodawcy o udostępnienie wyciągów z jego konta bankowego z ostatnich miesięcy. Ma to służyć potwierdzeniu jego dochodów.

Ratkomat
ul. Raciborska 35 A
44-200 Rybnik